Atsiskaitymas už prekes

dalmita.lt galite atsiskaityti už prekes elektroniniu pavedimu naudojantis elektronine bankininkyste, banko pavedimu iš bet kurio banko padalinio arba grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

Elektroniniu pavedimu

Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Jūsų naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą nuėję į Jūsų pasirinktą banką. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Grynaisiais pinigais pristatymo metu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, už prekes galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (grynaisiais pinigais negalima atsiskaityti siuntas siunčiant į autobusų stotį).

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB „Dalmita“

Gavėjo kodas: 303266557

Sąskaitos Nr.: LT184010051001943079 - AB Luminor bankas

Sąskaitos Nr.: LT387300010139044992 - AB Swedbank

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Prekes pristatysime Jums patogiu laiku

www.dalmita.lt svetainėje prekes galite užsisakyti visą parą, bet kurią savaitės dieną. Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu susitars su Jumis dėl tikslaus prekių pristatymo laiko. Prekes pristatysime į namus, biurą ar kitą Jums patogią vietą darbo dienomis.

Užsakytos prekės iki 90Eur už 3.5Eur pristatymo mokestį pristatomos visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. Prekių pristatymas į autobusų stotį kainuoja 4Eur, pristatymo laikas - 0-2 darbo dienos. Perkant už 90Eur ir daugiau prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai. Į Kuršių Neriją pristatymas papildomai kainuoja 17Eur. Kaune prekės pristatomos nemokamai per 0-2 darbo dienas.

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę, kad pakuotė būtų tvarkinga ir joje esančios prekės nėra pažeistos.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Sekite mus Facebook'e